Friends of Moldova

Модераторы: Neoxygen, Estrambotika

Ответить
Andrzej
Новичок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Сб апр 23, 2005 09:14
Откуда: Polonia

Friends of Moldova

Сообщение Andrzej »

:super: :super:
http://groups.yahoo.com/group/friends_moldova/
A free, friendly, internet discussion list for English-speaking people interested in Moldova, for those who want to know the country and its history, to make friendship, to make business and those who wish to visit Moldova.
Аватара пользователя
jose
Продвинутый
Сообщения: 993
Зарегистрирован: Вт фев 04, 2003 21:17
Откуда: madrid

Сообщение jose »

Andrzej,
to v razie ciego ,to mozemy gadaci i po polsku,хули дилов та. ;)
Andrzej
Новичок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Сб апр 23, 2005 09:14
Откуда: Polonia

Сообщение Andrzej »

Józek,
Oczywiscie, możemy i po polsku... Znam kilkanaście języków i po rumuńsku też co nie co kumam, ale Friends of Moldova to grupa międzynarodowa i musiałem wybrać jakiś uniwersalny język...
Zapraszam do grupy - tam nawprawdę są ludzie złaknieni wiedyz o Mołdawie.
Pozdrawiam,
Andrzej
andrzej19572001@yahoo.co.uk
jose писал(а):Andrzej,
to v razie ciego ,to mozemy gadaci i po polsku,хули дилов та. ;)
:super: :beer
Аватара пользователя
jose
Продвинутый
Сообщения: 993
Зарегистрирован: Вт фев 04, 2003 21:17
Откуда: madrid

Сообщение jose »

Andrzej,
Po co vam ta grupa? I cemu to takij interes do Moldawii? :)
p.s. nie estem Iuzkiem))) dzienkuemy panu za pozdrowienia)
Andrzej
Новичок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Сб апр 23, 2005 09:14
Откуда: Polonia

Сообщение Andrzej »

Jose = Józef... Ale jak masz na imię Grisha, Pasha, Pietia - mne vse rovno.
Po co ta grupa ? Mam wrażenie że wy w tej Mołdowie to zachłystujecie się swoim masochizmem, a nparwdę są ludzie którzy patrza na was z życzliwością, i trzeba tę życzliwość umieć wykorzystać, a nie stać z boku i czekać na cud.
Nie mam żadnych związków z Mołdawią, ale wiem jak się żyło kiedyś w Polsce, wiem jak jest na Białorusi, jak jest na Ukrainie, chciałbym coś wiedzieć o Mołdawii. Czy to takie dziwne ? Na cholerę mam się interesować Ekwadorem ? Puede ser que mejor interesarse en Equador que en Moldova, verdad ?

Andrey.
Аватара пользователя
kiedis mo'fo'
Продвинутый
Сообщения: 606
Зарегистрирован: Чт янв 08, 2004 01:12
Откуда: Istanbul
Контактная информация:

Сообщение kiedis mo'fo' »

ãììì... î÷åíü èíòåðåñíî)))
Аватара пользователя
Neoxygen
Отец
Сообщения: 3961
Зарегистрирован: Пт авг 08, 2003 02:45

Сообщение Neoxygen »

Незнаю что там но я приджойнился.;]
ПыСы
плавно переходим на русскую мову :)
Аватара пользователя
jose
Продвинутый
Сообщения: 993
Зарегистрирован: Вт фев 04, 2003 21:17
Откуда: madrid

Сообщение jose »

Andrzej,
holera iasna!!! :) gadasz i po hiszpanski?))ja cie pierdole))))pszepraszam za alfabet,ale jak moge tak i pisze) niewiem ,moze masz racie,kiego kutasa cie ten ekuador, iak masz tu takih sonsiaduw)(wiem ze cienzko bylo v polsce ,ale sie podnesla sie do gury zaibiscie)
S jakego miasta estesz? pracovalem kiedys v polskah.

p.s. bueno hombre lo q te da la gana,inkluso el burkinofason puede ser curioso)(dobry macie browary,i tero kupuie iak moge)
Neoxygen,пардон шеф,ултима менсаха. :)
Andrzej
Новичок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Сб апр 23, 2005 09:14
Откуда: Polonia

Сообщение Andrzej »

No vale la pena, pero aqui hay que hablar russo. Ja zhivu v Poznani, na zapade Polshi (blizhe Berlina chem Varshave). Cherez neskolko dnej nie budet mne na forume - u vas Paskha (u nas uzhe mesac tomu byla), no u nas sejchas majskije prazdniki - 1 i 3 maja, i my ujezzhaem na more (Baltik, kurort Mielno chtoby posmotret na kartu). Vsego dobrogo, derzhajtes'. Andrey.
[quote="jose"]Andrzej,
holera iasna!!! :) gadasz i po hiszpanski?))ja cie pierdole))))pszepraszam za alfabet,ale jak moge tak i pisze) niewiem ,moze masz racie,kiego kutasa cie ten ekuador, iak masz tu takih sonsiaduw)(wiem ze cienzko bylo v polsce ,ale sie podnesla sie do gury zaibiscie)
S jakego miasta estesz? pracovalem kiedys v polskah.

p.s. bueno hombre lo q te da la gana,inkluso el burkinofason puede ser curioso)(dobry macie browary,i tero kupuie iak moge)
Neoxygen,пардон шеф,ултима менсаха. : :beer:
Andrzej
Новичок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Сб апр 23, 2005 09:14
Откуда: Polonia

Сообщение Andrzej »

Andrzej писал(а):No vale la pena, pero aqui hay que hablar russo. Ja zhivu v Poznani, na zapade Polshi (blizhe Berlina chem Varshave). Cherez neskolko dnej nie budet mne na forume - u vas Paskha (u nas uzhe mesac tomu byla), no u nas sejchas majskije prazdniki - 1 i 3 maja, i my ujezzhaem na more (Baltik, kurort Mielno chtoby posmotret na kartu). Vsego dobrogo, derzhajtes'. Andrey.
jose писал(а):Andrzej,
holera iasna!!! :) gadasz i po hiszpanski?))ja cie pierdole))))pszepraszam za alfabet,ale jak moge tak i pisze) niewiem ,moze masz racie,kiego kutasa cie ten ekuador, iak masz tu takih sonsiaduw)(wiem ze cienzko bylo v polsce ,ale sie podnesla sie do gury zaibiscie)
S jakego miasta estesz? pracovalem kiedys v polskah.

p.s. bueno hombre lo q te da la gana,inkluso el burkinofason puede ser curioso)(dobry macie browary,i tero kupuie iak moge)
Neoxygen,пардон шеф,ултима менсаха. : :beer:
:beer:
Da, pivo u nas horoshee, mne ono nravitsa ochen'. Byl v Varshave na moldovskom prazdnike i poproboval vashih napitkov, mozhet i dla lubitelij oni horoshije (so0bo Beliy Aist), no ja uzhe bojus' chto v Moldove ne najdu horoshego piva... No Baltika 3 naverno i u Vas, podejdet.
Andrey.
Andrzej
Новичок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Сб апр 23, 2005 09:14
Откуда: Polonia

Сообщение Andrzej »

FRIENDS OF MOLDOVA
http://groups.yahoo.com/group/friends_moldova/

An opinion on the Group from an American member: I simply joined this group to learn about a country I know very little about. Thanks to this group thus far and the interest it sparked I have done a little further research and at least now have an inkling about this country.
Andrzej писал(а)::super: :super:
http://groups.yahoo.com/group/friends_moldova/
A free, friendly, internet discussion list for English-speaking people interested in Moldova, for those who want to know the country and its history, to make friendship, to make business and those who wish to visit Moldova.
Ответить

Вернуться в «Эмиграция»